Darnumas

Esame įsipareigoję siekti tvarumo ir į jį investuojame, nes tai naudinga planetai, įmonėms, mūsų klientams ir bendruomenei.

Darnumas

Inovatyvus, pritaikymas

& aukštos

kokybės

Tai mes darome „Qurails“ ir požiūris į tvarumą nėra išimtis.

Įmonių socialinė atsakomybė mums yra labai didelis prioritetas. Būtent savo medžiagas gaminame Nyderlanduose ir Europoje pagal griežčiausius aplinkosaugos standartus. Užuolaidų bėgeliai pagaminti iš aliuminio / milteliniu būdu. Priedai susideda iš plastiko ir metalo.

Aliuminio bėgelis: užuolaidų bėgelis sudarytas iš 75 % perdirbto aliuminio.

  • Aliuminis yra patvari medžiaga, išlaiko savo funkcijas ir, kai naudojamas kaip užuolaidų bėgelis, mažai nusidėvi arba visai nesidėvi.
  • Aliuminio gaminio apdaila milteliniu būdu yra tokia, kad ją būtų galima gerai nuvalyti, todėl jis nepraranda patrauklumo pakartotiniam naudojimui.
  • Bėgius galima grąžinti, o aliuminį galima atgauti perdirbant.

AkzoNobel dažai

„AkzoNobel“ yra dažų gamybos pradininkė. Naudodami jų dažus užtikriname, kad klientams siūlome aukščiausios kokybės gaminius. „AkzoNobel“ siekia sumažinti poveikį mūsų planetai, kartu nuolat diegdama naujoves, siekdama pateikti tvariausius sprendimus.

Qualicoat miltelinis dažymas

Miltelinės dangos yra specialiai sukurtos nenaudojant TGIC, be švino ir atitinka GSB standarto, Qualicoat 1 klasės reikalavimus.

QUALICOAT yra pasaulinė kokybės ženklų organizacija, įsipareigojusi išlaikyti aliuminio ir jo lydinių lakavimo, dažymo ir dengimo kokybę architektūrinėms reikmėms. Jos registruota buveinė yra Ciuriche, Šveicarijoje.

Qualanod sertifikatas

QUALANOD – aliuminio anodavimo sieros rūgštimi kokybės ženklas

QUALANOD yra kokybės ženklų organizacija, įsipareigojusi palaikyti ir skatinti anoduoto aliuminio kokybę.

ASI patvirtinimo antspaudas

Sertifikuota ASI

Qurails aliuminio profiliai gaminami ASI sertifikuotoje gamykloje.

Visos ASI sertifikuotos gamyklos veikia sąžiningai, siekdamos tvarių pokyčių sprendžiant trigubo pagrindo perspektyvą, apimančią valdymo, aplinkosaugos ir socialines problemas.

TÜV Rheinland

Sertifikatai

ISO 9001:2008

BS OHSAS 18001:2007

ISO 14001:2004

ISO EN 15088:2005

QUALANOD