Kaip gaminta

Gamyba

Slinkite, kad pamatytumėte Qurails gamybos procesą

1 žingsnis

Žaliava

Boksitas

Aliuminio gamyba prasideda nuo rūdos. Šioje rūdoje, be kita ko, yra aliuminio oksido: mes tai vadiname boksitu.

Aliuminio oksidas nuo boksito atskiriamas naudojant Bayer procesą. Šio proceso metu gaunama žaliava, grynas aliuminio oksidas, vadinama „aliuminio oksidu“. Aliuminio oksidas yra perdirbamas į aliuminį. Iš maždaug 4 kg boksito išgaunamas 1 kg aliuminio. Iš maždaug 4 kg boksito išgaunamas 1 kg aliuminio.

2 žingsnis

Dažniausiai gaminamas metalas

Aliuminis

Aliuminis yra žinomas kaip lengvas metalas, jis yra atsparus korozijai ir taip pat yra geras šilumos laidininkas. Prieš išspaudžiant gryną aliuminį, jis iš anksto suformuojamas į vientisus cilindrus, vadinamus „ruoželiais“. Jie pašildomi iki 400–500 laipsnių Celsijaus, o po to labai aukštu slėgiu išspaudžiami per štampą.

3 žingsnis

Aliuminio profilis - 4901

Ekstruzijos forma

Aliuminis presuojamas ir ištraukiamas per štampą. Štampe yra formos skylės, kurios suteikia ekstruzijos profiliui jo formą. Po ekstruzijos profilis nusileidžia ant ilgo stalo, kur jis lėtai atvėsta ir išlaiko formą. Aušinimas ir tempimas yra svarbūs žingsniai, nes jie tiksliai nustato galutinius matmenis.

4 žingsnis

Neapdorotas profilis - 4901

Brut Rail

Plikas aliuminis (taip pat vadinamas neapdorotu aliuminiu) yra aliuminis, kuris nėra padengtas ar anoduotas. Aliuminis iš pradžių turi blizgančią išvaizdą, kuri bėgant metams išnyks.

5 veiksmas

Profilio gydymas – 4901

Miltelinis dažymas

Miltelinė danga arba milteliniai dažai ant aliuminio purškiami elektrostatiniu purkštuvu. Miltelinius dažus padarius elektrostatiniais ir įžeminus aliuminio profilį, milteliai prilimpa prie profilio. Tada profilis patenka į orkaitę, kad ištirptų miltelinė danga. Orkaitėje miltelinė danga išteka į sandarų, lipnų sluoksnį. Susidaręs sluoksnis yra atsparus įbrėžimams, dilimui ir smūgiams.

6 veiksmas

1-oji įpurškimo forma nuo 1990 m

Runner įpurškimo forma

Ši plastikų įpurškimo forma naudojama termoplastikams (plastikams) paversti gaminiais. Liejimo įpurškimo metu plastiko granulės išlydomos ir aukštu slėgiu įpurškiamos į formos ertmes. Kiekviena ertmė turi norimo produkto formą. Vėsdamas plastikas vėl sukietėja, formelė atsidaro ir gaminiai išstumiami.

Vieta: būstinė Ede, Nyderlandai

7 veiksmas

Gatavas produktas - 2905 - 4901

Užuolaidų bėgių sistema

2905 yra rankiniu būdu valdomas lengvoms ir vidutinio svorio užuolaidoms. Bėgis su daugybe galimybių. Tai idealus kelių bėgių profilis tinklinėms užuolaidoms ir užuolaidoms derinti. Dėl mažo 8 mm aukščio bėgis sunkiai pastebimas.

4900 yra rankiniu būdu valdomas įmontuojamas bėgelis, skirtas lengvoms ir vidutinio svorio užuolaidoms. Nuožulnios pusės suteikia glotnią išvaizdą

2905 Hand-Drawn Curtain Tracks profile system2