UŽDUOTŲ BĖGIŲ SISTEMOS SVEČIINGUMO PRAMONĖMS

Prabangus išvaizda jūsų svečiams svetingumo pramonėje

Norite pasiūlyti savo svečiams tobulą, prabangią išvaizdą? Qurails mielai padeda!

Skydinės užuolaidos, uždaromos užuolaidos, užuolaidos ar žiemos sodas – „Qurails“ siūlo atitinkamą aukštos kokybės sistemą: užuolaidos gali būti valdomos laidu, rankiniu būdu arba elektra, skirtos svetingumo pramonei.

Jūsų svečiai iškart pajus automatinių užuolaidų turėklų prabangą. Viešbučio kambario kortelės turėtojas suaktyvina elektrinį užuolaidų turėklą arba viešbučio judesio jutiklis gali būti naudojamas bėgiams aktyvuoti įėjus. Dar vienas to privalumas – Jūsų svečiai iš karto pamato ir pastebi, kad užuolaidos valdomos elektra.

Mūsų kelių bėgių profiliai yra labai praktiški: jums reikia naudoti tik vieną bėgių profilį, kad puikiai sutaptų ir užuolaidos, ir užuolaidos.

Qurails_hospitality_High_quality_Curtain_rails_hotels_luxury_suite
Pritaikymas yra mūsų specialybė

Individualizavimas yra mūsų „Qurails“ specialybė, todėl mes stengiamės patenkinti visus jūsų specifinius poreikius. Nesvarbu, ar jums reikia sulenkti bėgį, pridėti kreivių, ar atlikti surinkimo darbus, mes pasiruošę padėti. Mūsų patyrusių projektų vadovų komanda glaudžiai bendradarbiaus su jumis, kad suprastų jūsų brėžinius ir specifikacijas bei pateiks nemokamą pasiūlymą. Didžiuojamės aiškiu bendravimu ir informuosime jus kiekviename žingsnyje.

„Qurails“ supranta, kad kiekvienas projektas yra unikalus, ir esame įsipareigoję dirbti su jumis, kad sukurtume pritaikytą sprendimą, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius. Nuo pirminės konsultacijos iki galutinio įrengimo mūsų komanda glaudžiai bendradarbiaus su jumis, siekdama užtikrinti, kad jūsų projektas būtų baigtas laiku, neviršijant biudžeto ir laikantis aukščiausių kokybės standartų.

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad galutinis rezultatas jus visiškai tenkintų, o jūsų pritaikyta bėgių sistema būtų funkcionali, patvari ir atitiktų jūsų specifinius reikalavimus.